Szanowni Państwo!

Wózek który otrzymaliśmy od Państwa jest kolejnym wózkiem z którego korzysta nasza wnuczka Dagmara, poprzedni wózek który był kupiony w waszym zakładzie pomiędzy rokiem 2007 – 2010 do obecnej chwili jest używany. Na tak długi okres używania być może przejechał parę tysięcy kilometrów w różnych warunkach a bardzo dobrze spełnia swoje zadanie na drogach leśnych. Wózki z waszego zakładu są bardzo wytrzymałe, wymienialiśmy tylko dętki i opony w kołach. Każdy kolejny wózek był ulepszoną wersją, obecna wersja jest super, myślę że będzie tak wytrzymały jak poprzedni. Cieszymy się z dodatków i budki z zabezpieczeniem przeciwdeszczowym. Tego nam było brak, wszystkie dodatki a zwłaszcza zdejmowana tapicerka które można czyścić.

Wypełniłam druki w tym zeszycie do programu 25letniej gwarancji. Jesteśmy opiekunami prawnymi Dagmary od 1988 roku. Dagmarka ma obecnie 41 lat ja mam 79 lat a mój mąż 85 lat. dla nas okres gwarancyjny na wózek 25 lat to może być tylko marzeniem.

Szanowni Państwo!

Dziękujemy jeszcze raz za wózek dla Dagmarki

sprawdzony – jest super.

Mam tylko jedną uwagę co do pompki załączonej do tego wózka. Przy pierwszej próbie dopompowania kół oderwała się rączka od pręta pompki, myślę że konstruktor pompki powinien pomyśleć o lepszym zamocowaniu tejże rączki w pompce. Pompka może się przydać gdy jesteśmy poza domem i jest potrzeba dopompowania powietrza do kół.

Innych uwag nie mam.

Pani Irena babcia Dagmary
5 grudnia 2022