Opinie

Wózek „Comfort” sprawdza się w codziennym użyciu, jest funkcjonalny, dostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Jest to już nasz 6 wózek z państwa firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wózka, a także z obsługi. Dziękujemy.

Pani Ewa mama Szymona
5 czerwca 2024

Jestem bardzo zadowolona z wózka „Comfort”. Korzystam z tego typu wózków od 30 lat! Wiadomo, że zgodnie z wiekiem i wagą zmieniam na rozmiar większy. Doskonały na spacery, zarówno po płaskim, piaszczystym czy też górskim terenie – wózek spisuje się bardzo dobrze. Jedyny mankament to pręt do regulacji oparcia pleców, szybko się nam wygina i luzuje co powoduje, że oparcie opada.

Pani Irena mama Bartosza
5 czerwca 2024

Wózek z Comfort to całodzienny, dobrze wyprofilowany duży fotel na kółkach. Zabezpiecza wygodę syna a nam daje wytchnienie. Lubimy wychodzić na spacer, możemy teraz używać przystawki elektrycznej, która odciąża nasz kręgosłup. Jazda i korzystanie z wózka jest na medal. Dziękuję

Pani Iwona mama Krzysztofa
5 czerwca 2024

Od wielu lat korzystamy z wózków Comfort. Syn ma 35 l. jest to kolejny wózek. Zawsze Comfort. Solidny, spełnia nasze wymogi. Zakup jest bardzo prosty dzięki pomocy fachowej obsługi. Bardzo dziękujemy.

Pani Mirosława mama Mateusza
21 maja 2024

Syn korzystał i korzysta tylko z wózka firmy COMFORT. Uważamy, że wózki firmy COMFORT zapewniają osobom ze znacznym stopniem niepełnosprawności:

  1. bezpieczeństwo
  2. wygodę
  3. są dostosowane do indywidualnych potrzeb
  4. duże możliwości wyboru dodatkowego wyposażenia
  5. funkcjonalność – regulowana rączka potrzebna w transporcie, jak również i na spacerze.
Zenon i Barbara rodzice Macieja
7 maja 2024

Obsługa bardzo profesjonalna i przesympatyczna. Wózek dostarczony na czas. Z przyjemnością rozmawiało się.

Pani Marta
2 maja 2024

Lubię firmę Comfort i jej wózek. Jestem zadowolona, odpowiada mi możliwość idealnego dopasowania do potrzeb chorego. Tylu ludziom zależy naprawdę na wygodzie swojego pacjenta. Wiem, że mało jest takich osób. Mam całkowite zaufanie do Waszej Firmy. Polecam ten kontakt!

Pani Dominika mama Gabrysi
26 kwietnia 2024

Bardzo cieszymy się z posiadania wózka Comfort. Nasza córka lubi przebywać na świeżym powietrzu, rozglądać się i obserwować co dzieje się na zewnątrz. Teraz wygodę zapewnia nam wózek, bardzo ładny kolorystycznie i dopasowany rozmiarem dla Viktorii. Pozycja leżąca pozwala odpocząć a kółka skrętne ułatwiają prowadzenie. Wózek posiada dodatkowo stolik oraz wygodną torbę na rączkę. Jak tylko Viktoria nam urośnie na pewno wrócimy po kolejny Comfort.

Pani Oleksandra mama Viktorii
23 kwietnia 2024

Od kilku lat korzystamy z usług firmy Comfort-wózki specjalistyczne w Poznaniu. Jesteśmy zadowoleni. Bardzo zadowoleni. Po 5 latach znowu byliśmy i kupiliśmy wózek dla naszych dzieci. Wózki wygodne, ładne i nie psujące się. Panie przemiłe i pomocne. Polecamy

Gabriela i Dawid
23 kwietnia 2024

Wózki rehabilitacyjne Comfort

O firmie

Ponad 40 lat doświadczenia w produkcji wózków dla dzieci, z czego ponad 20 lat specjalizacji w produkcji wózków rehabilitacyjnych dla dzieci i dorosłych ze złożoną, wieloraką niesprawnością.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED.

Kontakt

Wytwórnia Sprzętu Rehabilitacyjnego
COMFORT sp. z o. o.
ul. Głazowa 43,
60-116 Poznań
NIP: 7781369984
KRS: 0000871826
+48 61 863 85 61
biuro@comfort-reha.pl

Social Media

Tutaj znajdziesz zdjęcia i filmy instruktażowe oraz zdjęcia i filmy pokazujące użytkowanie wózków Comfort.

Copyright 2024 Dalpo Comfort. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
× Kontakt/ Contact/ контакт