Opinie

Wózek typu Comfort jest najwygodniejszym rodzajem sprzętu dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z porażeniem mózgowym oraz niedowładem czterokończynowym lub dwukończynowym u osób z niepełnosprawnością intelektualną. Nie wyobrażam sobie życia tych osób bez takiego sprzętu, a zwłaszcza jeżeli wózek jest wyposażony z przodu w koła obrotowe (ułatwione manewry i prowadzenie wózka) oraz bezpieczny dzięki zabezpieczeniu antyprzechyłowemu który zabezpiecza przed wywróceniem. Polecam

Pani Małgorzata
22 marca 2023

Wózek Comfort to jeden z najlepszych jakie do tej pory mieliśmy. Darzymy Was dużym zaufaniem i mamy dobre zdanie. Jeśli wózek to z Comfort!

Pani Małgorzata
21 marca 2023

Jestem wielkim orędownikiem wózków typu Comfort. Jeśli tylko podopieczny kontroluje pozycje siedzącą to idealna opcja. Dla tych, którym tej stabilności brakuje po odpowiednim dostosowaniu wózków też można spełnić swoją funkcję i być ogromnym wsparciem zarówno dla korzystającej z niego osoby jak i opiekuna. Zawsze używam wózki Comfort – zwłaszcza jako wózek „wytchnieniowy” / spacerowy.

Pan Dariusz
21 marca 2023

Nasz wózek Comfort to idealny wybór! Wzorowo zabezpiecza przy ruchach spontanicznych, jestem spokojna o bezpieczeństwo dziecka.

Pan Maciej
21 marca 2023

Kolejny wózek z Firmy Comfort ,który spełnia nasze wyamagania. Świetnie się prowadzi ( wózek posiada skrętne koła ) , łatwo składa, można dostosować sobie wszystko do własnych potrzeb , bardzo wygodne zarówno dla użytkownika jak i jego opiekuna. Wszystko bardzo ładnie i estetycznie wykończone. Miła i pomocna obsługa, sprawny kontakt i bardzo krótki czas oczekiwania.
Polecam.

Jolanta mama Adama
21 marca 2023

Wózek typu Comfort jest częstym wyborem w naszej placówce i z naszych obserwacji śmiało możemy stwierdzić, że jednym z najbardziej docenianych przez naszych podopiecznych. Jego ogromnym atutem jest wygoda jaką mają korzystające z niego osoby, możliwości pokonywania trudności terenowych oraz barier architektonicznych. Z opinii  rodziców wiemy, że to najlepsza opcja na plażę i do lasu.

Pani Ela
21 marca 2023

Z wózków „Komfort” uczniowie naszej szkole korzystają od lat. Świetnie sprawdzają się dla starszych osób, których deformacje nie pozwalają na pozycjonowanie w innych wózkach. Plusem jest mechanizm antyprzechyłowy, który zabezpiecza przed przewróceniem wózka przez osoby z silną atetozą.

Pani Monika
21 marca 2023

Współpraca z firmą Comfort jest dobra. Mamy produkty, które służą nam od wielu lat i naszym ulubieńcom. Z tego powodu zamawiamy kolejne produkty.

Dom Pomocy Społecznej
16 marca 2023

Jesteśmy ogromnie dumni z faktu, że firma Comfort zdecydowała się na uczestnictwo w naszym cyklu konferencji „Opieka długoterminowa w Praktyce”. Comfort prezentuje sprzęt najwyższej jakości, który przyciąga tłumy zainteresowanych. Dodatkowo obsługa klienta i kontakt z firmą są na najwyższym poziomie – to specjaliści, którzy chętnie dzielą się wiedzą i zawsze oferują pomoc.

Pani Katarzyna
16 marca 2023

O firmie

Ponad 40 lat doświadczenia w produkcji wózków dla dzieci, z czego ponad 20 lat specjalizacji w produkcji wózków rehabilitacyjnych dla dzieci i dorosłych ze złożoną, wieloraką niesprawnością.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED.

Kontakt

Wytwórnia Sprzętu Rehabilitacyjnego
COMFORT sp. z o. o.
ul. Głazowa 43,
60-116 Poznań
NIP: 7781369984
KRS: 0000871826
+48 61 863 85 61
biuro@comfort-reha.pl

Social Media

Tutaj znajdziesz zdjęcia i filmy instruktażowe oraz zdjęcia i filmy pokazujące użytkowanie wózków Comfort.

Copyright 2023 Dalpo Comfort. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
× Kontakt/ Contact/ зв'язатися з